Get a free hosting or choose from the Best Web Hosting service
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_counterDzisiaj31
mod_vvisit_counterWczoraj17
mod_vvisit_counterTydzień31
mod_vvisit_counterMiesiąc524
mod_vvisit_counterOdwiedzin93148

 TWÓJ SUKCES JEST MOIM SUKCESEM

- OFERTA DLA FIRM TRANSPOTROWYCH - proponuję odpowiedni dobór formy opodatkowania, który pozwoli na korzystne gospodarowanie środkami finansowym. Ponadto oferuję usługi z zakresu windykacji należności m. in. na giełdzie transportowej TRANS w języku niemieckim i angielskim. Sporządzam delegacje zagraniczne i krajowe pracodawców i pracowników. Ponadto oferuję kompleksowe przygotowywanie dokumentacji sprzedaży  (FV, CMR, ZLECENIA) oraz jej wysyłkę do kontrahenta. Przygotowuję także dokumenty niezbędne do uzyskania KARTY A1.

- OFERTA DLA FIRM HANDLOWYCH wszystkim firmom handlowym oferuję program do fakturowania gratis, który zdecydowanie obniży koszty obsługi księgowej, dostępny jest z każdego miejsca  posiadającego Internet. Dogodne jest to w pracy np. przedstawicieli handlowych pracujących w terenie. Ponadto proponuję fachową obsługę firm handlujących przez Internet typu Allegro czy sklepy internetowe (rozliczenie płatności, zestawienia sprzedaży, prawidłowe rozliczenie zwrotów).

- OFERTA DLA FIRM USŁUGOWYCH – dla każdej firmy proponuję promocję w postaci obniżenia kosztów prowadzenia księgowości przez pierwszy kwartał 50 zł/m-c.  Promocja dotyczy ryczałtowców. 

- OFERTA DLA USŁUG MEDYCZNYCH, PIELĘGNIARSKICH – proponuję odpowiednią metodę i formę opodatkowania, która pozwoli na racjonalne gospodarowanie środkami finansowymi. Zajmuję się kompleksowym rozliczeniem usług z NFZ.

- OFERTA DLA SPÓŁEK Z.O.O., JAWNYCH, CYWILNYCH I KOMANDYTOWYCH – oferuję kompleksową i fachową obsługę księgową i administracyjno-biurową spółek, gwarantując przy tym przystępną cenę. Ponadto wskazuję nowoczesne metody organizowania i zarządzania firmą.

Współpracuję ze specjalistami z dziedziny:

-  BHP i Prawa Pracy,

- Ubezpieczeń majątkowych i osobowych,

- Prawa Cywilnego i Gospodarczego